RBD World Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RBD World Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Vicevi o Ivici

Go down 
АуторПорука
*~ Andja ~*
Best Member
Best Member
*~ Andja ~*


Број порука : 694
Age : 29
Koliko ti se svidja forum??? :
Vicevi o Ivici Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vicevi o Ivici Right_bar_bleue

Koliko volis Rbd :
Vicevi o Ivici Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vicevi o Ivici Right_bar_bleue

Postavi sliku omiljenor rbd clana : Vicevi o Ivici Rc96hg
Registration date : 28.02.2009

Vicevi o Ivici Empty
ПорукаНаслов: Vicevi o Ivici   Vicevi o Ivici Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:54 am

1.
Dosao Ivica u skolu s kurtonom na glavi... I pita ga uciteljica pa dobro Ivice cemu to?! veli Ivica valjda sam i ja neki ku*ac u ovoj skoli...
2.
Ivica par dana nije isao u skolu i kad je dosao pita ga profa gdje je bio. Kaze Ivica : "Umrla mi baka pa sam morao ici na pogreb" Kaze na to njemu profa: " Zao mi je Ivice, a od cega je umrla" Ivica: "Od sexa" Profa: "Pa kako od sexa ??" Ivica: "Lijepo, sje*ala se niz stepenice"
3.
Pita uciteljica malog Ivicu da joj rece jednu logicnu i jednu apsurdnu stvar. Mali Ivica kaze:"Logicno je da ku*ac stoji uspravno,a apsurdno je da nema kosti."
4.
"Tata,zbog cega slavimo Bozic u julu?"
"Ivice, hiljadu puta sam ti rekao da bolujes od leukemije!"
5.
Ivica se ispricava uciteljici sto nije ništa naucio:
Oprostite,nisam se stigao spremiti jer mi je jucer traktor pogazio baku.
Sljedeci dan: Oprostite,nisam se stigao spremiti jer mi je jucer traktor pogazio mamu.
Dan poslije: Oprostite,nisam se stigao spremiti jer mi je jucer traktor pogazio tatu.
Pita uciteljica Ivicu: Oh,jadno dijete,što ti sad radis kad nemas nikoga svog?
- Isto sto i dosad.Vozim traktor!
6.
Mali Ivica prvi put podje s roditeljima na nudisticku plazu. Tamo, nakon pola sata igranja u pijesku dode tati i kaze: "Tata, tata! kako to da neki muskarci imaju onu stvar duzu a neki kracu?"
Tata odgovori: "Ahm... Pa to ti je sine, na neki nacin vezano s inteligencijom, tj. oni muskarci kojima je ta stvar nesto iznad mjere, u pravilu su gluplji..."
Sin zadovoljan odgovorom, ode se dalje igrati. Nakon nekog vremena dolazi tati: "Tata, tata! Eno, tamo jedan prica s mamom i sve je gluplji i gluplji i gluplji.......
7.
Ivica u skoli ispravljao matematiku za 2 .Uciteljica mu je rekla pa sto je ovo, opet nista ne znas. Ali ako ovaj cavao zabijes nazad u zid dat cu ti 2. On je to i uradio i dobio 2. Ali nakon nekog vremena cavao je opet ispao. Pa sto je to
sad, pita uciteljica . Kaze Ivica:,,Ma nista ,to moj brat ispravlja zemljopis u susjednom razredu".
- Sinisa -
Назад на врх Go down
 
Vicevi o Ivici
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Vicevi o hercegovcima
» Nacionalni vicevi
» Vicevi o Fati
» Vicevi o plavusama
» Vicevi o policajcma

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
RBD World Serbia :: Out RBD :: *Humor, vicevi,zanimjivosti...*-
Скочи на:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions