RBD World Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RBD World Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * *

Go down 
2 posters
АуторПорука
*~Los A~*- Admin*
♥glavni admin♥
*~Los A~*- Admin*


Female Број порука : 2490
Age : 29
Локација : sa anny y ponchom*
Job/hobbies : trcim po sobi
Humor : xaxaxaxxax
Nesto o meni.. : Obozavam rbd!!!!
Koliko ti se svidja forum??? :
* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Left_bar_bleue100 / 100100 / 100* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Right_bar_bleue

Koliko volis Rbd :
* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Left_bar_bleue100 / 100100 / 100* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Right_bar_bleue

Omiljena rbd pesma : Sve su extra!
Postavi sliku omiljenor rbd clana : * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * 2po5v0m
Registration date : 18.10.2008

* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Empty
ПорукаНаслов: * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * *   * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 1:25 pm

La radio de ''Piolin'',hoy acaba de hacer promoción de la telenovela protagonizada por Maite ''Cuidado con el Ángel''.Según ellos,la integrante de RBD Maite Perroni es la más talentosa de todos los integrantes de RBD ya que es la única que tiene un contrato como protagonista en una telenovela porque según ellos es ''La Consentida de Televisa'' y le llueven más propuestas para protagonizar más telenovelas Méxicanas.

Después,hablaron sobre la actriz y cantante de 16 ańos Allison Lozano y creen que ella es más talentosa que las demás integrantes del sexteto Méxicano RBD (Dulce María y Anahí) juntas.

Ellos creen que Anahí no triunfará como solista,ya que lo intentó hace unos ańos y no tuvo demasiado éxito.Lo mismo dijeron de Dulce María,siempre tendrá el sello de ''Rebelde'' pero tampoco triunfará como solista después de la desintegración de RBD.




mislim kaze se jel da je ispalo da je najtalentovanija od svih clanova rbd ... medju izborom mnogih meksikanaca koji su glasali ... mislim kasnije su rekli da je Alison Riz najtalentovanija posle Maite da su Dulce Maria Anahi tek posle njih dve ... Mekscikanci kazu da je Anahi imala solo karijeru koja nije bila uspesna da nece uspeti ni sad jel bez rbd ...
Назад на врх Go down
https://rbd4ever4um.4umer.com
Malla
♥admin♥
♥admin♥
Malla


Female Број порука : 397
Age : 29
Локација : *sa vewikim u krevetu* xD
Job/hobbies : PLES..... ZAJEBANCIJA....
Humor : zezanje......
Nesto o meni.. : ja sam Janny... :-) volim jednog Vewikog.. :-)
Koliko ti se svidja forum??? :
* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Left_bar_bleue100 / 100100 / 100* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Right_bar_bleue

Koliko volis Rbd :
* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Left_bar_bleue100 / 100100 / 100* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Right_bar_bleue

Omiljena rbd pesma : Sve... :-)
Postavi sliku omiljenor rbd clana : Dulceeeee
Registration date : 30.01.2009

* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Empty
ПорукаНаслов: Re: * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * *   * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Icon_minitimeSat May 02, 2009 2:49 am

pa ja sam to znala.... Maite je imala losu ulogu u REBELDE i nije imala u cemu da se dokaze, ali sad u CCEA se dokazala... Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.maite.forumi.biz
*~Los A~*- Admin*
♥glavni admin♥
*~Los A~*- Admin*


Female Број порука : 2490
Age : 29
Локација : sa anny y ponchom*
Job/hobbies : trcim po sobi
Humor : xaxaxaxxax
Nesto o meni.. : Obozavam rbd!!!!
Koliko ti se svidja forum??? :
* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Left_bar_bleue100 / 100100 / 100* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Right_bar_bleue

Koliko volis Rbd :
* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Left_bar_bleue100 / 100100 / 100* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Right_bar_bleue

Omiljena rbd pesma : Sve su extra!
Postavi sliku omiljenor rbd clana : * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * 2po5v0m
Registration date : 18.10.2008

* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Empty
ПорукаНаслов: Re: * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * *   * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Icon_minitimeSat May 02, 2009 7:42 am

Da, to si uprawu...
Назад на врх Go down
https://rbd4ever4um.4umer.com
Sponsored content





* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Empty
ПорукаНаслов: Re: * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * *   * * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * * Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
* * *Maite najuspesnija medju swim iz RBD-a * * *
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Maite na crvenom tepihu
» Scan:Anahi medju 17 zena koje menjaju svet(Seventeen Chile)
» Slike od Maite
» *GIFOVI O MAITE*
» Maite biografija...........

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
RBD World Serbia :: *Maite*-
Скочи на:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions